ما مشاوره هستیم​​​​​​​

درباره ما

موسسه حقوقی مشاوران راهبر دانا به عنوان یک موسسه حقوقی بین المللی ایرانی برای بسیاری از کسانی که به دنبال خدمات حقوقی هستند انتخاب مطمئن تر و مقرون به صرفه تری محسوب می شود چرا که بهره جستن از خدمات موسسات حقوقی بین المللی به دلیل اینکه فرآیند های مورد درخواست موکلین توسط گروهی از وکلا و کارشناسان حقوقی با تخصص ها و تجربیات مختلف بررسی می شود و در نهایت یک مدیر پرونده به صورت مستقیم بر اجرای سریعتر درخواست های موکلین یا مشتریان نظارت دارد ریسک های مختلف را به شدت کنترل کرده و کاهش می دهد.
مزیت موسسه حقوقی بین المللی دانا در برابر دفاتر وکالت انفرادی در بهره گیری از توانمدی استاتید و وکلای مبرز در حل مشکلات موجود در پرونده های حقوقی و همچنین مشاوره در انقعاد و اجرای قراردادهایی با جنبه های بین المللی است.
ویژگی ممتاز موسسه حقوقی بین المللی دانا در تجربیات ارزشمند مدیران آن در مدیریت مهمترین پرونده های بین المللی ایران نظیر دعوای بانک ملت ایران علیه خزانه داری بریتانیا است.
همچنین توانمندی این موسسه در ایجاد شبکه بین المللی وکلا در کشورهای امارات، ترکیه، چین، عراق، فرانسه، اسپانیا، هلند، آلمان، قطر، عمان، مالزی، سنگاپور، کره جنوبی، ژاپن و کانادا سبب شده تا امان ارائه خدمات حقوقی وسیع تر و جامع تری را به بازار ایران ارائه دهد.
موسسه حقوقی بین المللی دانا بر رسالت خود مبنی بر ارائه آموزش های کاربردی به مدیران و وکلای محترم همواره پایبند بوده و با برنامه ریزی جهت برگزاری همایش ها و نشست های بین المللی در باره حقوق تجارت بین الملل سهم خود را در آگاهی بخشی به جمعه تجار و بازرگانان ایرانی همواره ایفا نموده است.
دپارتمان های این موسسه براساس نیاز بازار به نحوی طراحی شده  است که بتواند خدمات تراز اولی را به تجار و شرکت های فعال در حوزه تجارت بین الملل ارائه نماید.


ما را دنبال کنید.

ماموریت ما و هدف ما​​​​​​​

ما چه کاری انجام می دهیم ؟​​​​​​​

موسسه حقوقی مشاوران  راهبر دانا برای بسیاری از کسانی که به دنبال خدمات حقوقی هستند انتخاب مطمئن تر و مقرون به صرفه تری محسوب می شود چرا که آشنایی با خدمات موسسات حقوقی به دلیل اینکه از گروهی از وکلا و کارشناسان حقوقی با تخصص ها و تجربیات مختلف حتی در رشته ی یکسان تشکیل میشوند و در هنگام طرح موضوع توسط متقاضی بهره مندی از خدمات حقوقی، وکیل، مشاور حقوقی یا کارشناسی که در موضوع مورد نظر از بیشترین مهارت، تجربه و دانش برخوردار است مسئولیت آن را برعهده می گیرد فلذا میتواند نسبت به دفتر وکالت یک وکیل شخصی تا حد زیادی انتخابی با ریسک کمتر و کارایی بیشتر محسوب شود.
موسسه حقوقی مشاوران راهبر دانا یکی از معدود شرکت های حقوقی در کشور است که علاوه بر فعالیت در دعاوی داخلی دارای سوابق بسیار موفقی از سوی مدیران خود در دعاوی تجاری بین المللی نیز می باشد.
این موسسه از هم افزایی و مشارکت وکلای خبره بین المللی با کارنامه ای موفق بهره می برد و مدیران این موسسه دارای سوابق درخشانی در زمینه مدیریت پرونده های بین المللی (Case Management) در کشورهای انگلستان، هلند، امارات، ترکیه، عراق، قطر، تایلند، کنیا و ... بوده و ضمن آگاهی از قوانین تجارت بین الملل بعضا از اساتید رشته حقوق تجارت بین الملل در دانشگاههای معتبر کشور بوده و از اعضای هیئت علمی دانشگاه می باشند.
 
 
-         دکتر سید نصراله ابراهیمی عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران
-          دکتر مهدی منتظر عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی
-         دکتر فرزاد مسعودی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی
-         مهندس مجید فرزانه مدیرعامل و دارای سوابق در مدیریت اجرایی در پرونده های بین المللی (انگلستان، هلند،امارات)
-         دکتر مجید کورکی نژاد قرایی وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه تهران
-         دکتر مجتبی اصغریان عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی
-         دکتر محمدحسین رحیمی مشاور ارشد تجارت بین الملل و حقوق نفت و گاز
 
​​​​​​​

مجید فرزانه
​​​​​​​
موسس و مدیرعامل

موسسه حقوقی گروه مشاوران راهبر دانا خود را در برابر حفظ منافع مشتریان محترم در سرتاسر دنیا متعهد می داند و تمام تلاش و تعهد خود را جهت ارائه استراتژی صحیح مدیریت پرونده های داخلی و بین المللی بکار خواهد بست.
حفظ  اسرار موکلان از اصول تغییر ناپذیر و مهم مجموعه مشاور دانا بوده و منافع دراز مدت همه موکلان اولویت ماست.

دستاوردها و آمار​​​​​​​

10 سال تجربه و تعهد

35 وکیل و کارشناس

​​45 پرونده موفق

مشتریان و موکلانی از 12 کشور

حمایت کردن​​​​​​​

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

تهران - میدان ولیعصر - خیابان فرشته 
پلاک 92 واحد 4
​​​​​​​

موقعیت

​شماره تماس

09122771559

سبد خرید